31dAMAD // 23 day

3. srpna 2015 v 23:17 | Anne-chan
Jakou bys doporučila školu, kam bys sama šla?
Co se týče škol, výběr rozhodně není vůbec jednoduchý. Abych pravdu řekla, tak jsem se nijak moc nezabývala hledáním konkrétních škol. Je to totiž hlavně o tom, abyste se podívali vy sami a zjistili, jestli vám vyhovuje to, na co je škola zaměřená. Pokud se jedná o umělecké obory, tak to není zdaleka tak jednoduché, jak to vypadá. Říkáte si, jo super na týhle škole budu jenom kreslit a pak zjistíte, že tam děláte něco úplně jiného.
Tak že se nejprve zkuste spojit s někým, kdo na tu školu chodí nebo chodil a pokuste se vyzvědět něco, co by vám pomohlo s určením toho, jaké to tam asi bude. Nezapomeňte se tam i jít podívat. Co je ale nejdůležitější, zjistěte si, co vás budou schopní naučit.

Je dost umělecky zaměřených oborů...

Užitá malba (Pradpokládá se, že chcete v budoucnu hodně malovat obrazy, zátiší a pod.)
Grafický design (Zaměřen hlavně na grafiku a design, tvorbu webových designů, designových výrobků atd. má spoustu odvětví kdy můžete navrhovat například interiéry... bývá to rozděleno do samostatných oborů)
Průmyslový design ( Práce s hlínou, modelace, učíte se s materiály a s tím jak danou věc z materiálu vyrobit, hodně podobný grafickému designu)
Obalová a tisková technika (Tady je grafika taky, z toho se nevyvlíknete, zároveń je tu ale jak už se dá vyčíst z nadpisu něco s obalováním a tisknutím xD na to pozor. )
Ilustrace (mluví za vše)
Animace (-//-)

Každá škola si svůj obor trochu přeformuluje, proto je dobré si o tom něco předem zjistit :)


asi jich existuje ještě o něco víc, ale tohle jsou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 9. srpna 2015 v 21:20 | Reagovat

Určitě je potřeba si zjistit info o dané škole a oboru ^^ to je důležité no :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama