31dAMAD // 15 day

15. července 2015 v 16:55 | Anne-chan

Jaký je tvůj názor na moderní umění?
Záleží na tom, o jakém umění se mluví, co se týče architektury nebo drahých obrazů, na kterých nic není, nebo je to čmáranice, tak jsem proti. Podle mě je zbytečné, když někdo prodává za 2 000 000 velký čárový kód, ten si na zeď doma může namalovat i sám a nebude ho to stát tolik.


Na obrázku máte přesnou ukázku toho, co jsem myslela. Někde jsem dokonce viděla fotku, že si chlápek namaloval to samé co bylo na obraze, který se prodal asi za ty dva miliony a psal k tomu, že si to doma namaloval za 20 minut a že jestli to někdo koupí, tak dá klidně i slevu.
Taky mi přijde, že čím více toho na obrázku poznáte, tím míň je to moderní, dříve lidi zobrazovali realitu a dnes se jí lidi asi natolik bojí, že jí nechtějí mít ani na obrazech. No což ať si nemají, ale je to škoda. Když se podíváte na některé starší obrazy, tak vás těší se na ně dívat, protože víte co tam je, ale takový červený obdelní?

Díky tomuhle si vždycky říkám, fajn a já se tu snažím jako na co? Bohužel odpověď nemám. A z tohohle taky plyne, že není možné se zrovna kresbou nebo malbou v téhle době přímo živit, pokud jde o nějaké to realistické kreslení :)

Jaký máte názor vy? Líbí se vám dnešní moderní umění?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 17. července 2015 v 0:08 | Reagovat

Souhlasím, dnešní umění už vlastně ani není uměním xD Jen banda lidí, co se snaží zviditělnit velkými obdélníky, čárami nebo cákanci na plátně xDDDDDD Je pravda, že existuje ještě velká spousta lidí, co kreslí opravdu krásné obrazy, ale tady těch autorů nového "moderního umění", taky přibývá ... docela se bojím, že jednou zmizí to staré dobré umění a nahradího tyhle moderní slátaniny xDDDDD ... Ale, to je jen můj laickej názor, měla bych přestat tolik kecat xDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama