wut wut wut

29. června 2015 v 19:44 | Anne-chan |  Anne's Diary
Hellooooo minna-san!

Dnešní den byl trochu divnější než obvykle. Chtěla jsem jet na tu základku, ale něco mi to silně překazilo... Autobusům změnili zastávky a tak něco prostě staví tam kde to stavělo a něco vám tam nezastaví ani kdybyste po tom hodili šutr. A tak jsem měla krutou smůlu, protože jsem prostě čekala na špatný zastávce. Potom co jsem se vrátila domů jsem přišla na něco lepšího, aneb zalehla jsem do postele a usnula.

Zdál se mi fakt hodně hustej sen!!! Byla jsem v nějakým domě a přišel tam Levy!!! *o* No to bylo asi to nejlepší na celém snu, jelikož se začal zvětšovat... (wtf xDDD) a stal se z něho titán, byl asi jen o hlavu větší než ten dům, nějak jsem se dostala na střechu a zdrhala, potom jsem skočila dolů a už byl se mnou skoro konec, šahal po mě... Jsem si taky potom říkala, jak je možný že měl tak dlouhou ruku, že došáhl přes tu střechu až dolů na zem. Co bylo divnější, že jsem nezdrhala. Každopádně než mě chytil, tak jsem se probrala. Sice by mi asi nevadilo, kdyby mě sežral zrovna Levi... Teda jestli by mě sežral... Svou šáhlou osobnost tu rozebírat nebudu protože se mi někdy zdají hodně divný věci... No rači nic... xDDDD


Po obědě a kafi jsme s mamkou a její kamarádkou vyrazili do teplic, chtěli jsme se podívat do bazaru, jelikož mamka chce nějak nahradit hudební skřínku v obýváku. Vyjíždíme a akorát jsme stihli zastavit, když nám tam vjel nějakej chlápek a zařval na nás, jak se strašně lek... Mamka mu odpověděla "až vám změk co", načež na nás zíral trochu divně, ale nakonec odjel.

V bazaru jsme nepořídili tak, jak jsme původně chtěli. Viděla jsem tam úžasný starý anglický sedlo, ale bylo trochu na hadry, chudák!!! Byla tam i spousta blbostí, hezkýho nábytku, kterej nemáme kam dát a samozřejmě i roztomilý plyšáci, kterých mi bylo šíleně líto, navíc plyšáků mám dost a jen na mě čumí z poličky... Když jsme přešli do části s nádobím, objevili jsme dva skvělý šálky. Vypadají docela starodávně, každý je jinačí, mají na sobě kytičky, takový jemnější vzor. Vyšli dost levno, tak jsme je s mamkou koupili, že si do nich zítra uděláme čaj! Jsou nižší, asi 3 cm na výšku a takových 5-6 na šířku + zdobené ouško. Potom jsme navštívili další mamčinou kamarádku a nakonec se zase vrátili domů s rychlou zastávkou v obchodě, kde jsme nejvíc času strávili přemýšlením, co jsme to vlastně chtěli koupit kromě mlíka.

Teď se jdu pustit do toho samého, jako včera, jen vynechám to video, šetřím si baterku na jednu spešl věc, kterou brzo nakreslím, kdo chodí na mojí fb stránku nebo sleduje moje příspěvky, tak určitě ví, o co jde.

Užívejte večera a těšte se na dnešní obrázek z výzvy!!!

By da waaay zítra jedeme do školy s mamkou, vyzvednout vysvědčení a věci z intru, jestli budete chtít, hodím vám sem svoje výsledky, ale asi to nebude zas tak slavný, i když člověk nikdy neví, bývám i překvapená... Občas... Ale teď to asi nebude... ( xDDDDD)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš radši housky nebo rohlíky? + klikni u správného pohlaví!

Housky ♀
Housky ♂
Rohlíky ♀
Rohlíky ♂

Komentáře

1 Yuri-chan Yuri-chan | Web | 29. června 2015 v 19:47 | Reagovat

Bože tvoje mamak, je ale tříídáá x,DDDDDDDDDDD *chcípe*

2 Anne-chan Anne-chan | Web | 29. června 2015 v 19:49 | Reagovat

[1]: xDDDDDD to víš xDDDD

3 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 1. července 2015 v 12:52 | Reagovat

Hustej sen - málem mě sežrala titánovská verze Leviho ... xDDDDDD Ty se ve snech opravdu nenudíš xDDDDD

Určitě se těším, toho se neboj!! Strašně se mi tyhle výzvy zalíbily *^*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama