Přežíváme čtvrtletí

8. listopadu 2014 v 14:00 | Anne-chan |  Anne's Diary
Yo minnaaa!!

Tak si představte, že jsem se donutila zase jednou napsat na blog, s tím, že teda pro vás taky něco mám.

Nejprve jsem se ale chtěla zeptat, vy co ještě chodíte do školy, co čtvrtletí?
Po pravdě, já kupodivu z ničeho nepropadám, ale měla bych se víc snažit, mamka by mě asi přetrhla, kdybych měla v pololetí 4 z literatury... Nevím, jak se mi to povedlo, ale je to tak. (:D)
Koho zajímají moje známky trochu víc. TADY máte screen z bakalářů. Nebudu kecat, je to síla. (Tu trojku z informatiky mám za aktivitu v hodině i když mi nepřijde že by se ten učitel na něco ptal, co si vzpomínám, tak celou jednu hodinu hledal prezentaci a další hodinu jsme si zapisovali do sešitů... Před tím měsíc chyběl... wtf :DD) Můj problém je, že jsem se nikdy neučila a teď mi to dělá problémy, hlavně se pořádně nesoustředím a co na tom, že je na intru studijka, my tam děláme kraviny, pak to dopadá takhle...
Co jsem vám chtěla sdělit dál! Na 1000% jsem teda šéfík na plný úvazek a už začínám bojovat s technickými problémy ohledně odevzdávání příspěvků do časopisu. V pondělí musíme zprovoznit ještě pár věcí a pojede se. Nečeká mě nic jiného, než si přečíst všechny články, co mi přijdou, vědět co k jakému článku patří a podobně. Bude to fakt něco, jsem opravdu zvědavá, jak dopadne můj první časopis, na kterém budu pracovat. Vyfotila jsem vám několik stránek, ty kde mám příspěvky, u posledního článku "proč zrovna já" jsem dělala jen obrázek + ten krvák, komix je mojí spolužačky.

Snad tam něco vidíte, omlouvám se za máznuté fotky, foťák něco bere a něco ne ._.
Jinak co říkáte? Například co se týče vnitřku? Já si říkám, že to vypadá dobřem ale chtělo by to něco lepšího. Hlavně nadpisy, přijdou mi moc technické a nevypadá to až tak dobře, proto jsem si řekla, že to bude první, co na časopisu změním!
Co budu hlídat dál... Obrázky, po vytisknutí je něco moc bledé, komixy tam kde mají být šedé jsou šedě růžové nebo do modra a často je vidět až moc tahů tužkou, které normálně na originálu vidět nejsou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé články?

Ano 94.6% (35)
Ne 5.4% (2)

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 13. listopadu 2014 v 19:32 | Reagovat

Čtvrtletí, známky ... takovou věc neřeším xDDD Já se do školy chodím zásadně jen prospat xDDDD ... Podle mě máš opravdu dobrý známky. Je teprve začátek roku, takže to určitě do pololetí spravíš :3

Ten časák vypadá opravdu dobře :3 Škoda, že u nás nic takového nemáme xDDD Takže, šéfíku, držím ti s ním palce!! :3 Určitě z něho uděláš ještě lepší časák xDDDD Dobře si to tam všechno ohlídej!! :3

2 beepinka beepinka | 21. listopadu 2014 v 19:37 | Reagovat

wow to je super ..takový časopis bych si ráda přečetla ^^ je v něm tolik práce =)!:) no a ze známek si nic nedělej..=) u mě je to taky hell :) určitě to vylepšíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama