U Yuri-chan - ÚTERÝ aneb pitomci co se baví s krabicí od kočičích granulí

31. července 2014 v 19:37 | Anne-chan |  Zážitky
V úterý jsem se probudila asi v jedenáct hodin, vzbudilo mě, jak Yuri-chan odcházela z pokoje. Samozřejmě se neobtěžovala mě budit. A tak jsem pevněji objala polštářek s Pikachu, otočila se od okna, aby mi sluníčko nesvítilo do obličeje a vesele spala dál! Nespala jsem ale nijak tvrdě, kolem dvanácté mě to přestalo bavit, vylezla jsem, oblékla se, konečně si rozpletla copánek, co mi udělala mamka a zjistila, že mám super kudrliny. Jako menší jsem vždycky chtěla kudrnaté vlasy, jelikož ty moje vždycky byly rovné a nic s nima nešlo dělat. I teď, ať použiju co chci, stejně si za půl hodiny zase dělají co se jim zachce, kulma atd, prostě nezájem. Dokonce mám speciální gumičky. Znáte silonové ponožky? Ustříhnula jsem špičku a je to. Mno poradila mi to mamky kadeřnice, je fakt že ta gumička je mnohem šetrnější k vlasům a nic pevnějšího neznám. Dokonce vydrží mnohem déle pevná než normální gumičky z krámu. Kdo tu má delší a těžší vlasy, doporučuju opravdu to nezklame!

Odšourala jsem se do obývacího pokoje, kde Yuri-chan sledovala televizi. Vůbec si nepamatuju názvy toho na co jsme se dívali, ale dalo se na to koukat, což je hlavní, ne? Po obědě mi bylo doporučeno, abych šla na počítač, znásilňovala jsem graflet, opět. Obrázek má možná ještě onee-chan v pc, přes to že jsem jí řekla aby to smazala, nepovedlo se mi to, musela bych mít úplný klid a soustředit se na to.
Potom jsme šli do města do zverimexu! Někdo se rozhodl že Indymu koupí kamaráda. Nejprve jsme navštívili jeden zverimex, kde se nakoupilo krmení a potom druhý, kde měli poslední andulku! (Dozvěděla jsem se, že když si onee-chan kupuje zvířata, v jednom nakoupí potřeby a v druhém to zvíře... Docela zvláštní xDDDDDD) Zelený krasavec se žlutou hlavou a tmavě tyrkysovým ocasem byl uvězněn do zelené krabice od kočičího krmení a zase jsme šli. Dostala jsem za úkol ho nést. Občas jsem na něho čuměla podlouhlou dírou.


Při cestě zpět jsme dávali zmrzlinu, nechala jsem onee-chan aby jí koupila, zatím jsem čekala venku v takové tmavší uličce. Jednou kolem mě prošel chlápek, vypadal víc špinavě než čistě a ptal se mě, co mám v té krabici. Odpověděla jsem mu, že kočičí krmení, bez zájmu pokračoval dál. Podruhé mě oslovila starší silnější paní s holí. Zdravila mě a popřála mi krásný den. Trochu zaraženě jsem jí to oplatila a rozhlédla se kolem sebe, jako jestli na mě někdo nečumí. Připadala jsem si jako bezdomovec, co tam s tou krabicí žebrá, aby mu něco dali. Bohužel jsem zjistila, že na mě zírá každý krk v uličce. Očima jsem se vrátila ke vchodu a nedočkavě vyhlížela Yuri-chan, začínalo mi být víc a víc trapně. Když vyšla, div jsem neskákala štěstím. Dostala jsem jednu točenou, jahodovou zmrzlinu, byla moc dobrá! (Kornoutky chutnají všude stejně xDDDDDD)

Zbytek cesty jsme se bavili s papouškem v krabici. Často jsem zachytila něčí nechápavý pohled, jeden chlápek na lavičce si nás tak divně prohlížel, zřejmě si říkal že nám přeskočilo, když se bavíme s kočičím krmením. No kdo by si to nemyslel?

Když jsme ustrašeného Anduláka vyklopili do klece, jeho první bylo, že začal skákat jak pako a vysypal si při tom trochu krmení, létalo to docela daleko. My ale zase vypadnuli. Šlo se na rozhlednu a vzali jsme s sebou Matýska :3. Který cestou dělal, jak strašně se mu nechce a zdržoval. Opravdu to nebylo tím, že by měl žízeň.

Cesta na rozhlednu se mi šíleně líbila, miluju přírodu a tady jí bylo víc než dost, procházeli jsme lesem, cesta byla nejprve opravená, ale ke konci nechali tu původní, řeknu vám fakt hustá cesta, podobnou jsem ještě neviděla, jít se po tom ale dalo, to je hlavní.

Nejprve jsem zahlédla rozhlednu a hned po ní strom, který byl vysazený přímo na prostředku chodníku, zvláštní. Obešli jsme ho a chvilku se posadili na lavičky. Došlo na střídání v nesení batohu. A šla se prozkoumávat rozhledna. Líbila se mi jak z venku, tak zevnitř, teda výhled byl super. Dokonce i Matysu se s námi díval do dálky. Navíc bylo perfektní počasí a šlo vidět hodně do dálky. Nahoře jsme to trochu poškodili, napsali jsme tam v japonštině (ani jedna si nejsme jistá, zda je to zprávně, ale tak co, kdo to bude kontrolovat) že jsme tam byli. Říkali jsme si, že na to asi dost lidí bude blbě čumět. Ještě jsme narazili na nápis "Haty z Paty, smrdíš!" (Pata je domov pro postižené) a potom ".... Buzíková..." xDD to je všechno co si z toho nápisu pamatuji. Opravdu hodně mě to zaujalo. xDDDDDD

Další součástí výletu bylo flákání se. Slezli jsme a vrátili se k lavičkám. Šlo se kreslit. Obě jsme kreslili to samé. Domek, dozvěděla jsem se, že to byla restaurace, ale vyhořela, teď tam jen chátrá. Přes to se mi líbila. Řeknu vám, štvali mě ty prkýnka! Co mě ještě štvalo, že se mi to nevešlo do formátu. Což je moje specialita.
Ale jinak jsem spokojená, docela. (Ano jen docela xDDD opět.) Mimochodem, po návratu domů jsem to ukazovala tetě a mamce. Oběma se to líbilo, co mě ale dost překvapilo, tetě maličko zašrotoval mozek a hned se mě vyptávala, jestli to náhodou není hospoda. Přiblble jsem na ní zírala, nechápala jsem, jak něco takového mohla poznat. Řekla mi, že to okamžitě poznala podle toho větráku. Zase jsem blbě čuměla, nevěděla jsem, že jsem tam kreslila větrák. Ono to totiž bylo to kolečko mezi okny dole. Hodně mě to překvapilo, sama jsem nějak nepřemýšlela nad tím, co to vlastně je, a navíc jsem to nakreslila tak, že to moc jako větrák nevypadá.

Když nás to přestalo bavit, zjistili jsme, že je docela pozdě a šlo se domů. Opět přírodou i když tentokrát trochu jinou cestou. Opravdu se mi to líbilo :3 neznám lépe strávený den.

Zapnul se počítač a můj notebook. Já chtěla chvilku kreslit s tabletem a Yuri-chan měla jít psát Ghost Hunters. Nejprve jsme si ale dávali večeři. Na tohle nikdy nezapomenu, byla jsem si jistá, že mě nee-chan chce zabít. Měli jsme chleba se salámem a sýrem ohřátý v mikrovlnce a navrch kečup. Ten kečup ďábelsky pálil! No Yuri-chan si ho dala taky, tak že jsem odstoupila od toho že by měla v úmyslu mi něco udělat. Požár jsme hasili kostkami ledu. Neuvěříte, jak vtipně zní, když máte na jazyku takovou kostku ledu a snažíte se mluvit. :DDD

Nakonec se šlo tvořit. Mě kreslení brzo přestalo bavit a tak jsem sebou plácnula na matraci vedle Yuri-chan a pozorovala jí, jak píše. (Pšš třeba si nevšimla toho že to bylo pozorování) No občas jsem jí něco řekla, z toho taky vznikl můj přeúžasný obrázek v třetím díle. Přiznávám se, naváděla jsem jí. Ale ono to bylo vtipné! xDDDDD
Ještě jsme tam nějakou dobu diskutovali a nakonec jsem začala usínat, kdybych neobjala ten polštářek s Pikachu, tak se to nestane! Ale bohužel moje ruce to udělali sami. Přiznávám, fakt jsem tam usnula! *Rudá až za ušima* (Yeah onee-chan užij si tohle moje přiznání že sem opravdu usnula a jenom to nedělala) :DDD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé články?

Ano 94.6% (35)
Ne 5.4% (2)

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 1. srpna 2014 v 2:15 | Reagovat

Přemýšlím, jestli jsem jediná, které přijde naprosto normální mluvit s krabicema xDDDD ...
Každopádně ... vypadá to, že jste si užívali, co?? xDDDD To je dobře!! :3 Lepší, než aby byla nuda :3 ...
Mám teď opravdu strašně velkou chuť na zmrzlinu xDDD ... Budu si muset jít nějakou obstarat xDDD
Proč všechno, co nakreslíš, vypadá tak dobře?!!! To bude určitě nějaká černá magie!! xDDD Ten domek vypadá vážně dobře!! :3 ... I ten magický-větrák xDDD (Nebudu lhát, podle toho kolečka bych taky typovala, že je to hospoda xDDDD) ...
Mluvení s kostakami!!! YEAH!! Jsem ráda, že to nedělám jediná!!! xDDDD Už jsem si myslela, že jsem nějakej exot xDDDD
Řeknu ti, ten obrázek ve trojce vypadá vážně vtipně xDDD Musím někdy donutit Goshiho-sama, ať si na sebe oblíkne sukni xDDD Moc ráda bych ho v tom viděla!! :3

2 Anne-chan Anne-chan | Web | 1. srpna 2014 v 13:40 | Reagovat

[1]: spojeneec *-*
jop zábava fakt byla :3
o promiň dělám ti chutěě xDD ale ten chleba s kečupem tě asi nijak neláká co? xDDDDDDD (můžeš vyzkoušet kdyby ses chtěla pomstít Goshimu xDDDD)

E .__. nevím proč podle tebe vypadá to co nakreslím dobře ?_? ptej se rukou to oni ! xDDDD
.___. milovníci hospod? :DDD

panebožeee xDDDDDDDDD ._. tajně pořiď fotku o tohle mě nemůžeš ošidit D:

3 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 1. srpna 2014 v 14:09 | Reagovat

[2]: Hej, chleba s kečupem ja taky dobrej!! Ale ta zmrzlina mě zaujala víc!! xDDD ... Nemyslím, že by to na Goshiho-sama zabralo xDDD On má rád přehnaně palívý jídla xDDD ...

(Hej, až se mi to někdy povede a ... přežiju to, tak tu fotku určitě pořídím a pak se ti s ní pochlubím xDDDDD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama