U Yuri-chan - PONDĚLÍ

27. července 2014 v 23:43 | Anne-chan |  Zážitky
V pondělí mě mamka vzbudila v jedenáct hodin dopoledne, napsala jsem jí vzkaz na papírek, než jsem šla v pět ráno spát a nechala ho v kuchyni na lince. Když jsem se vyhrabala z postele, odkutálela jsem se do kuchyně, kde už dávno stál můj nejoblíbenější hrnek s kafem a u něho sušenka. Nemohla jsem si nevšimnout tří obložených housek a nějaké sladkosti v igelitovém sáčku na lince. Mamka byla připravená na všechno. Nejdřív jsem se teda nasnídala a hodila řeč s mamkou, potom jsem musela podstoupit jednu důležitou a obtížnou věc, naládovat do tašky zbytek věcí. K tomu mi mamka připoměla, abych si nezapoměla vzít svetr a kdo ví co ještě. Dala mi dokonce menší dáreček pro mamku Yuri-chan. Nakonec se mi povedlo tašku i zapnout bez větších potíží. Teď jsem tu stála připravená, oblečená a stále zbýval nějaký ten čas. Měla jsem pocit, že mi mamka v tu chvíli četla myšlenky, chtěla jsem jí požádat, aby mě učesala, ale nabídla mi to dřív, než jsem vydala jedinou hlásku. A tak si mě posadila na židli, aby na mě dosáhla. Po neúspěšném experimentování s copánky po stranách hlavy, které se údajně měly spojit vzadu a splynout s dalším jedním copem, upletla mi obyčejného krokodýla. A byla jsem spokojená. Hlavně mi nebylo horko. Ono to vypadá hezky, když máte ty vlasy rozpuštěné, kor když má někdo obličej jak kouli a vlasy jej trochu zužují. Ale za tímhle závěsem je malinko, no spíš trochu hodně horko.

Po dvanácté hodině jsem vyrazila ven z bytu, stačilo jen přejít most přes řeku a byla bych na nádraží, potřebovala jsem ale ještě něco. Cestou jsem psala Yuri-chan sms, že už vyrážím, při čemž jsem skoro nabourala do značky, dělili mě od ní jen centimetry! ( :DDDDD)


Došla jsem do města a opět otravovala Yuri-chan, šla jsem totiž do papírnictví koupit skicák se čtvrtkami na vodovky a gumu v tubičce, vypadá to jako tužka + náplně do ní. Ještě mi Yuri-chan psala, že určitě bude pršet. Nakoupila jsem co jsem potřebovala a po cestě na nádraží jsem maličko zmoknula, spíš mrholilo, než pršelo. Ale počítá se to! Na nádraží jsem si docela oddechla, bylo tam docela příjemně, profukoval tam vítr. Snažila jsem se najít vám fotku, která přesně vystihuje prostor, který jsem chtěla, protože jenom tam skvěle profukoval vítr, ale nějak se mi nepodařilo. Kdo ještě neviděl hlavní nádraží v Ústí nad Labem a chce, ať si to napíše do google prosím xDDD. CO jsem ale našla, jak vypadalo naše nádraží dřív a líbí se mi mnohem více než to co tu máme teď, zbožňuju starší budovy. Dokonce tam kolem je méně budov a je to tam jinadší, bohužel mi dělá problém přečíst rok na fotografii, tak nevím jak je to staré. Co jsem ještě našla, taky fotografii Mírového náměstí. Dnes už je tam většina budov přestavěná na moderní prosklené krychle, což se mi teda opravdu ani trochu nelíbí,kdyby to nechali tak, jak to bylo dříve a jen je trochu opravili. Město by vypadalo nádherně, bohužel se tu už moc budov co vypadají jako původní nenajde. No dost o městu.

Vlak mi jel docela brzy, měla jsem to akorát, čekala jsem asi pět minut. Pocit který jsem měla při nastupování se nedá popsat jako nervozita, trochu v tom byla, ale víc jsem byla napnutá. Vlezla jsem do nového vagonu a přisedla si do kupé s holkou, kterou jsem typovala tak kolem dvaceti. Blond, štíhlá, oblečená do černé, od chvíle co se posadila na sedadlo měla u ucha mobil a v kuse mluvila se svým přítelem. Jak jsem to zaregistrovala, moje první bylo, že jsem si vzala sluchátka a pustila si něco trochu lepšího, abych jí neslyšela. Přes to jsem párkrát něco zaslechla, ale nebylo to tak strašné. Nejhorší na těhle věcech je, že to musíte poslouchat i když nechcete, možností je, že vypadnete a sednete si jinam, kdo ví, co by váš čekalo tam. Říkala jsem si, že její přítel na ní má volání zdarma, nebo je to boháč, telefonovali celé tři hodiny, co tam seděla. Samozřejmě dělali i přestávky, když nebyl signál. Přesně jsem to viděla, jelikož jsem posílala sms Yuri-chan, nenudila jsem se tam, dívala jsem se z okna, jízda vlakem mě opravdu moc baví, vždy si to užívám. Celé čtyři hodiny cesty jsem si užívala! Mohla jsem si prohlížet krajinu, mraky, budovy, lidi... Vše co mi mohlo v něčem pomoct a že pro člověka, co kreslí, je celkem důležité prohlížet si věci, jejich tvary, strukturu. Zároveň mě napadala spousta blbostí a nejen blbostí, v hlavě mi začala růst jednorázová povídka, na které musím ještě zapracovat, ale do konce prázdnin by měla vyjít, měsíc, vím že je to dlouhá doba, ale chci, aby to stálo za to, mohla by to být opravdu pořádná povídka, něco co se u mě až tak často nevidí! Ale prozrazovat nic nebudu, nechte se překvapit. Menší zajímavost, ke konci cesty, kterou jsem absolvovala rychlíkem, jsem zahlédla takovou podivnou věc, řekla bych, že to byly kruhy v obilý! xDD Vypadalo to tak... Mno musela jsem to zmínit. Obilý tam vážně leželo, jako by jej někdo učesal a tak po různu a tvořilo to zvláštní tvary.

Přestupovala jsem v Chebu, nebyl pro mě problém, najít osobák, který mě měl dovést až do cíle. Můj problém je jednoduchý, vlakem jsem začala jezdit teprve před rokem, nikdy předtím jsem vlakem nejela nějak pořádně. Co neznám, to mi dělá problémy a často mám strach, jestli mě to doveze tam kam chci, nebo jestli se to v půlce cesty nerozbije a nevyhodí mě jen tak ven a starej se. (Totéž jsem měla jako menší s trolejbusy, když jsem sama jela do města a měla jet trolejbusem, dodnes se dvacetkrát ujišťuju, jestli nastupuju do správného čísla a jestli vážně jede tam kam potřebuju.) Navíc tentokrát to bylo úplně poprvé, co jsem takovou dálku jela vážně úplně sama, přeci jenom v něčem jsem pořád dítě, nepopírám to, naopak jsem si toho vědoma. Snažím se ale chovat normálně. Lidi mě typují tak na dvacet (ano vážně, často se tomu divím xDDD mamka říká, že když teď vypadám starší, mládí mi déle vydrží), jestliže vypadám dospěle, měla bych se tak chovat, není to přece o tom mít cígo u huby a namachrovaně si kráčet. Řekla bych, že dospělost je o rozumu. (O tom by se dala psát jedna ohromná knížka xDDDDDDD) Hlavní je nepanikařit a dokázat se na něco zeptat. No nikoho jsem se na cestu neptala, řídila jsem se elektronickými tabulemi a dostala se až na místo, kam jsem potřebovala, co mě zaráželo nejvíc, že ten vlak stojí trochu dál. Nebyla jsem si jistá, jestli do něho můžu nastoupit už v tu chvíli co jsem tam přišla, také jsem zaregistrovala že se za mnou vláčí několik důchodců, počkala jsem si, než mě předejdou a nastoupí, teprve potom jsem si byla jistá, že můžu nastoupit taky. Jak říkám, v něčem jsem pořád dítě, no nechtěla jsem se zbytečně ztrapňovat, přes to že mě tam vlastně nikdo nezná. Jsou i exoti, co by klidně zavolali reportéry z tv Nova (tv noha xDDD) aby v televizi mohli vysílat neuvěřitelnou novinku "dívka nastoupila do vlaku dřív než měla a někdo jí z něho vyhodil" kdyby ta informace už měla stát za to, ještě by mě ten někdo mohl vyhodit druhými dveřmy na koleje, kde by zrovna přijížděl vlak... xDDD (Je to jenom ironie, jelikož oni do televize cpou hlavně to co není tolik podstatné, krmí nám uši, abychom neviděli co se tu vlastně děje.)

Přežila jsem, usadila se v osobáku, kde bylo opravdu příjemně, až skoro zima. Dostala jsem asi čtvrté razítko na jízdenku a jelo se. V jednom místě jsem z okna viděla lázně, venkovní bazén a tam se cákalo kvantum lidí. Jelikož mi začínala být zima, za těch asi patnáct minut. Začala mi být ještě větší, když jsem viděla, jak se tam ty lidi máchají!
Během chvilky mě potkalo další dilema. Nebyla jsem si jistá, na jaké zastávce vystoupit. Nakonec jsem doufala, že to opravdu bude ta konečná. No byla to ona, oddechla jsem si. V cíli na mě čekala sestřenka Yuri-chan společně s Matýskem ( :33333333 ♥)... Mezi nimi bylo vodítko! (Yuri-chan se mě ptala, s kým pro mě její sestřenka šla, řekla jsem že s Matesem a když se zeptala jestli šel ještě někdo, odpověděla jsem, že tam bylo ještě vodítko. Trochu jí to položilo xDD)

Cestou k domu mi krmila uši vším možným, myslím že to bylo hlavně o tom, jak se snaží kreslit, seriály, proč koukáme na anime a co z toho máme, zase kreslení, ty chodíš s Yuri (ee používala její pravé jméno xDD) do školy? A kolik ti je? Typovala bych tě tak na dvacet pět (bože tohle mě zabilo!). Před rokem jsem jí tohle všechno říkala, ale zřejmě zapoměla, rok je přeci jen docela dlouhá doba. Vážně na mě čuměla, když jsem řekla, že jsem ještě o tři roky mladší než Yuri-chan. Procházeli jsme zahradou, kde jsem intenzivně zdravila každého člena rodiny, kterého jsem potkala. Snažila jsem se hlasitě, ale taky tak, abych neřvala. Přeci jen toho tolik nenamluvím, a všichni si stěžují, že když už mluvím, tak moc potichu. Naštěstí jsem moc mluvit nemusela, poslali mě, abych si odnesla věci k Yuri-chan do pokoje. ZÁZRAK! I po roce jsem tam trefila. Veřte nebo ne, ale u Yuri-chan se cítím, jako bych tam žila odjakživa, krajina kolem, i dům samotný mi dávají pocit domova, proto to tam mám moc ráda.

Měla jsem čas, než se Yuri-chan vrátila z města (měla tajnou misy! xDDDDDDDD) měla jsem čas na to, abych si prohlédla nové věci na jejích zdech. Plánovala jsem schovat jí její milovanou plyšovou žábu, ale život mi byl dražší. xD Vynechala jsem to.

Když Yuri-chan přišla, nejdříve jsem na rychlo přemýšlela, jestli se mám začít rozhlížet a pak říct "neslyšela jsem náhodou, jako by tu někdo mluvil? Ale já tu sakra nikoho nevidim"... Mno bohužel nee-chan není až zas tak malá, abych jí dokázala přehlédnout. Zklamalo mě to. :D Ráda si z ní dělám srandu! (xDDDD ale jí to moc vtipný nepřijde xD) Já hrála hry na notebooku, co mi onee-chan půjčila a ona si mezi tím instalovala The sims 2, co jsem jí přivezla.
Potom jsem se pokoušela znásilňovat ten tablet, ale u mě na notebooku se nezužovaly linky, tak mě to tolik nebavilo. Onee-chan měla s Chi-chan domluveno, že budou koukat od osmi na film. (Dívají se a při tom si píšou na fb xDD) Nakonec jsem se dívala taky a líbil se mi, vždycky jsem chtěla hrát basket. Teď si nevzpomenu, jak se to jmenovalo, ale bylo to o basketu, s černochama. xD (Zajímavý, když černochovi řeknete "negře" tak je schopný vás za to zabít, ale když si tak říkají mezi sebou, tak je to v cajku. Nebo to tak bylo jen ve filmu?) Když byla reklama, vyfasovala jsem misku s nakrájeným melounem, bylo nám nařízeno, abychom to snědli. Já šikovná jsem si vylila tu šťávu na tričko, jedno tričko bylo vyřízené už první den, byla jsem opravdu nehorázně nadšená.

Poslední kapkou večerního programu bylo sledování Corpse party. Už jsem to jednou viděla, proto jsem byla připravená. Co bylo horší, začalo doopravdy pršet a taky byla bouřka. Yuri-chan přinesla zmrzlinu, když jí šla potom vrátit, musela jsem jít s ní. Jak zahřmělo, letěli jsme do pokoje, jako by nám za prdelí letěla mega raketa.

Nemohla jsem usnout, byla jsem hodně unavená z cesty, ale nemohla jsem usnout. Bylo mi hlavně hodně horko....

Co bylo v úterý?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé články?

Ano 94.6% (35)
Ne 5.4% (2)

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 28. července 2014 v 17:45 | Reagovat

WHaaa, tak to byl opravdu dlouhý den xDDD ... Řeknu ti, já bych nedokázala někam jet vlakem ... natož ještě s přestupováním!! xDDD ... Vsadím se, že i kdyby mě postavili přímo před vlak, kterým mám jet, tak bych nastoupila do špatného xDDD ... Každopádně je dobře, že jsi se dostala v pořádku a ve zdraví do cíle! xD

A víš co ... nedělej to!! To tvoje rozdělování vět závorkami ... "ty chodíš s Yuri (ee používala její pravé jméno xDD) do školy?" ... Já když to čtu, tak mě to pak nutí mít hodně divný mylšenky xDDD ... Gomen xDD

Basket!!! *///* ... Nejlepší sport na světě!!! xDDD ... Corpse Party znám ... hrála jsem i spoustu her ... už nikdy nedokážu být v bouřce sama ... bych se utřepala strachy k smrti!! TT^TT ... Nedivím se, že jsi nemohla usnout xDDD ...

2 Reita Reita | Web | 29. července 2014 v 17:24 | Reagovat

:D tak to si si to pekne užila :D ja keď idem k Yunho tak to dám aj pešky XD 3 kiláky to je nič a baliť sa ? asi to nie pár  veci ale hlavne peniaze aby sme si šli sadnúť na colu ale viac nie XD pretože vždy nie ako nalákam Yunho k nám muahahahaha a to on je tá ktorá sa musí baliť :3 ....ja som 3 hodiny cestovala iba raz a to do tatier musím uznať že máš dobrú výdrž ja by som nevydržala ! strašne som sa nudila XD takže klobúk dole... a stím vlakom ? hmm ja vlakom ani neviem jazdiť XD vážne som človek ktorý nastúpi na Busa a ide dokonca nerada jazdím ničím iným !

3 Anne-chan Anne-chan | Web | 29. července 2014 v 22:08 | Reagovat

[1]: he O_O *měla představu o tom že všichni umí jezdit vlakem* xDDDDDDDDD jo mě dřív dělalo přestupování fakt problém ale není to tak strašný xD

xDDDD mě to právě baví cpát tam ty závorky atd... je to skvělý prostě... ale přímo tohohle jsem si vážně nevšimla xDD hej ty si stejně všímavá jako když já čtu články u vás na blogu! xDDD .__. hmm chodit s Yuri-chan je zajímavá myšlenka.. (bohužel by se líbila asi jenom mě :DDDDDDD) .. pššššš! :DDD

[2]: hai *-*
jo taky nemusím dopravní prostředky... ale když už tak prostě vlak vede :333

4 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 29. července 2014 v 23:38 | Reagovat

[3]: Haha, dobře ... tak tam ty závorky dávej ... ale nesuď mě, až zase něco zajímavého uvidím xDDDD ... Všimla jsem si, že si v naších článcích všímáš docela zajímavých věcí xDDD Asi jsme na tom vážně podobně xDDDD ...
(Whaaa, pravě teď jsem si v té závorce přečetla něco moc zajímavého ... *///* ... xDDDDD ... Neboj, mlčím jako hrob!! xD)

5 Yuri Yuri | E-mail | Web | 30. července 2014 v 19:03 | Reagovat

Heeej jak mě tu pomlouvají xDDDDDDDD jděte se vycpat. Nejdřív plním tajnou misi, pak mi chtěj schovat žábu (to by URČITĚ nepřežila) a nakonec ze mě udělají trpaslíka...pff no to si budu pamatovat -_- Jinak já sem ve vlaku jako doma a to jste onee-san neviděli, když jsme jeli ke mě poprvé, to mi připadala jako by seděla v nějakým raketoplánu na Mars xDDD (eee radši se nevyjadřuje...)

6 Anne-chan Anne-chan | Web | 30. července 2014 v 22:06 | Reagovat

[4]: neboj se mě to nevadííí xDDDD
eeto Yuri-chan o tom ví tak že... jestli myslíš to že to neřekneš jí ale nikdo další to vědět nemusíí xDDDDD

[5]: yeah to se musíí :DDDDD ee raketoplán na mars ?_? ani ne.. jenom se mi to líbilo xDD dívat se z toho okna připadala sem si jak pes co vystrkuje hlavu z okýnka u auta a řeknu ti že to bylo docela hustý :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama