Rozlučka v deváté třídě

26. června 2014 v 19:37 | Anne-chan |  Anne's Diary
Rozlučka s devátou třídou. Tak si říkám, ano muselo to někdy přijít to loučení. Vždycky jsem si myslela něco jako: Bude to naprosto úžasný až vypadnu ze základky! Konečně nebudu muset závodit s časem abych stihla autobus, všechno bude lehčí... Joo tak tohle jsem si myslela tak v šestý třídě, když jsem přišla na druhý stupeň.

Jak jsme každý rok předposlední den potom seděli v aule a dívali se na rozlučku, kterou si připravili deváťáci. Říkala jsem si, že to musí být věc nejtěžší stát tam na tom pódiu jenom tak, prostě něco předvádět. Sice jsem na to byla zvyklá, ale bez trémy jsem lezla na pódium vždycky jen s kytarou, protože to mi šlo a tomu jsem věřila, že nikoho nezklamu a nebude to trapas.

Jak už jsem jednou psala, naše rozlučka byla vlastně soutěž pro nižší ročníky. (Šesté, sedmé a osmé třídy.) Každý si vybral jednoho zástupce za celou třídu, a ten se posadil do předu přede všechny na židli, zády k pódiu a dostal bloček.

Na pódiu se pouštěly buď jen hudební ukázky, nebo jsme měli i menší scénky, většinou taneční. Z animovaných seriálů. Každý kdo vystupoval měl masku, malovanou! A to se dostávám k prvnímu závažnému problému. Já dělala tři masky, nechci se nějak přechvalovat, ale povedli se mi! Snažila jsem se, dávala do toho prostě všechno, aby byli perfektní a šlo dobře poznat kdo na tom je. Jednou jsem přidávala už článek, kde ty masky byly... Ale přidám vám je sem znovu... Tentokrát ale jinačí fotku! Anoo odvážím se dát sem fotku kde jsem já.. (pod perexem)


Ta fotka mě dostává vždycky když jí vidím! A to hlavně kvůli kámošovi co má na hlavně Sasana... To je prostě nejvíc ještě jak se tváří no prostě moc xDDDDDDD Kakashi je úplně přesnej tam a mě se všichni smějou, prej Naruto s kozama se jen tak nevidí (o///////////////o proč všichni vždycky narazí na tohle TTT.TTT já to nechcem! xDD)

Mno každopádně tyhle masky nám někdo čorknul.. A teda mrzí mě to no.. A nemohli jsme tím párem ani vystupovat, což mě taky mrzí! Chtěla jsem tam jít, prostě ze srandy ne, byl to předposlední den s mojí třídou na základní škole...

Po každé řadě několika vystoupení se předávaly kytky učitelům. K nim se dávali ještě přívěšky z korálků co dělalo áčko.. A potom certifikáty, které jsem spatlala včera na poslední chvíli já! A všem se moc líbili. Tady máte ukázku, pod to jsme se ještě všichni podepsali.
Nakonec přišel nástup. Od pohledu se mi zdálo, že je to na rozlučce ta nejhorší věc, protože tam všichni začnou bulet. A bála jsem se toho, nechtěla jsem řvát před všema těma lidma. A že mě dokáže rozbulet jenom pohled na ty ostatní co tam řvou. Měli jsme naštěstí na nástup nějaký pochod a na odchod veselou písničku, kterou zpíval chlap. Tak že perfektní. Ale jen co jsem přišla na to pódium a vecpala se vedle jednoho z nejlepších kluků co znám, bylo to fajn.. Říkal samí blbosti a mě nezbývalo, než se smát. A vlastně jsem potom nechápala, proč ostatní holky tak řvou, vypadali, jako by na ně někdo použil "Cibule no jutsu." Ale přežili jsme to.

Nakonec jsme uklízeli třídu, dívali se na naše třídní video (přes to že je na youtube, tak ho sem nedám k tomu mě nedonutíte! :D Je tam na mě tak perfektní záběr že tam vypadám jako dement největší! :D) dostávali jsme žákovské knížky z druhé třídy (docela zábava si v tom počíst xD) a pomalu jsme se loučili s učiteli.

Zítřek bude teda něco, mám kytky pro dvě učitelky, pro zástupkyni, kterou jsme měli na češtinu (lidi lepší češtinářku jsem nepotkala, tohle to je prostě úžasná učitelka a moc jsem si jí oblíbila. Hlavně je to správná ženská a když něco provedete, je nejlepší jít za ní, za nikým jiným, protože ta vás nebude nějak přehnaně trestat, ona se postará o to, abyste pochopili, že jste udělali chybu, samozřejmě dá vědět rodičům a všechno, ale nebude na vás řvát jak jste pitomí a co si sakra myslíte že děláte a pod. což dělá třeba náš ředitel..) A samozřejmě pro třídní. Je mi jasnéé že moje vysvědčení bude úplná katastrofa! Počítám tak se třemi čtyřkami.. Jop.. Němčina, Matematika je jistá a ._. ještě jeden předmět, chemie myslím? Alee němčinu na střední mít nebudu, zvolila jsem si angličtinu, matematiku asi jen dva roky a chemii jeden rok. To se přežije. Nejdu na obor, kde bych to nějak moc potřebovala.

Jak vy prožíváte konec školního roku? (samozřejmě ti co chodili do školy xDDD)

Čtěte také:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé články?

Ano 94.6% (35)
Ne 5.4% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama