PL // 1

14. června 2014 v 16:11 | Anne-chan
Tu máte ^^ první díl Psychopathic lover.. snad se bude líbit, je to zatím trochu o ničem.. to se omlouváám T.T snad tam nebude moc chyb T.T

Temnou chodbou se táhl zlověstný chlad. Dřevěné podlahy vrzaly pod nohami studentů.
"Miluji tě! Aigawa-san!" Černovlasý chlapec na ni odvážně hleděl. Vzhlédla k němu, to se nebojí, že na ně někdo narazí? Vyznal se jí jen za rohem učebny, do které měla namířeno.
"Ale já tebe ne." Pokoušela se vykopat mu z hlavy jakoukoliv iluzi o tom že by jí mohl získat.
"Vážně! Aigawa-san! Pozoruji tě už od prvního dne, co jsi na tuto školu nastoupila! Zamiloval jsem se! Dej mi prosím šanci!" Neúnavně se snažil. Bylo vidět, že to myslí opravdu vážně.
"Ne." Odtušila jedovatým tónem. "Proč mě všichni milujete? Nejdřív to byl ten pitomec z 4 C a teď ty. Nechci být ani tvoje kamarádka, natož přítelkyně." Znuděně vydechla.
"Prosím." Věděla, že ho zlomila, ale ne úplně. Pořád měl v sobě ještě nějakou naději, že mu to projde, že změní názor.
"Víš co, miluj si mě! Pozoruj mě každý den, jak chodím po téhle škole, trp! Dívej se! Věř, že mě nikdy nedostaneš!" Otočila se na podpatku a odkráčela k učebně. Ještě jí však dohnal a stiskl ve své náruči.
"Prosím!" Nikdy neslyšela zoufalejší prosbu. Po obličeji se jí rozlil škodolibý úsměv.
"Pusť." Pohrozila mu šeptem, skoro neslyšně. Trochu povolil. Využila příležitosti, vysmekla se a s hbitou otočkou mu jednu vlepila. Jak mu má ještě ukázat že tohle nechce, copak se ten kluk nedá zničit jako ti předchozí?
"Přestaň mě obtěžovat, senpai!" Tentokrát mluvila opravdu hlasitě. Cítila na obličeji pohledy přihlížejících, kteří neměli nic jiného na práci, než být prostě zvědaví. Ať si to užijou. Pomyslela si s potěšením.
Vešla do třídy. Místnost byla osvětlená jen slunečními paprsky, které občas pronikly dovnitř poměrně velkými okny. K jednomu si to namířila přímo. Stála tam její lavice. Svalila se na židli. Málem se přestala kontrolovat.
Pohledem vyhledala azurově modrou oblohu, rozkládající se nad vyprahlými pozemky školy. Nebe bylo tak klidné, vždy ji uklidňovalo, bylo tam něco, k čemu se chtěla připoutat, dotknout se toho. Položit se na načechrané měkoučké mraky, hladit sametový vzduch, jenž by ji něžně a bez ostychu laskal po tváři, zacelil její jizvy a očistil její duši.


Nevěděla jak dlouho tam bloumala. Vyrušilo ji tiché, ostýchavé zaklepání na pootevřené dveře.
"Jdu pozdě, omlouvám se, měla jsem nějaké povinnosti v klubu." Stála tam, v celé své kráse, světlé, dlouhé vlasy splývaly přes krásně tvarované boky. Celou postavu, až na nohy zahalovala volná školní uniforma.
Doteď si Mikumin moc neuvědomovala, jak šíleně toužila po jejím těle. Teď stála takový kousek od ní.
"Pojď se posadit." Odvětila jemně.
"Senpai, chtěla jsem se zeptat, jestli byste mě doučovala angličtinu." Přistoupila lehkým krokem, když šla, jako by se napůl vznášela. Aigawa v ní trochu viděla tu jí nedostupnou oblohu o které mnohokrát snila. Stejně jako před chvilkou.
"Jistě, ráda tě budu doučovat. Riko-chan." Rikkouni Junko, nejkrásnější dívka celé školy, 1 D, klub mangy. Přidá si do své sbírky nezkutečně úžasný klenot. Takový, jaký nikdo nemá. "Ale budeš mi muset něco slíbit." Dotkla se konečky prstů těch jejích.
"Cokoliv." Dívce zářili oči. Dychtivě naslouchala.
"Budeš patřit jenom mě." Odpověděla s vážnou tváří.
"Patřit… Jenom tobě?" Polknula, tak, že to Aigawa mohla slyšet.
"Ano." Přikývla tmavovláska.
"J-jak přesn-ě?" Vykoktala s menšími obavami, co po ní starší dívka bude chtít.
"To zjistíš, až přijde správný čas. Jen pamatuj, že jsem jediná nejlepší studentka, která na tebe má čas. Pět let jsem žila v Londýně
"Dobrá! Ode dneška patřím jen tobě!" Vyhrkla v rozpacích. Zřejmě netušila, do čeho jde. Musela si opravit známky, na nic jiného teď myslet nemohla. "Děkuji! Senpai!" Vstala a uklonila se. "Omlouvám se, už budu muset jít, můžeme začít zítra odpoledne, prosím?"
"Budu tu na tebe čekat." Než Rikkouni odešla, ještě jednou poděkovala. To už Mikkumin neviděla. Začala si sbírat věci. Také musela odejít...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama