KHS 9 Naprosto dokonalý a jenom můj

28. června 2014 v 11:00 | Anne-chan
A je to tady :3 další dílek! Doufám že se bude líbit! Je to poslední dobou dost krátké, ale snažím se!Úplně mě zamrazilo, jako by mě někdo něčím polil. Tep se mi zrychlil úplně neuvěřitelně. Rychle jsem skočila na zem a posadila se tam. Srdce jsem měla až ve spoďárech, jak jsem se lekla.


Měla jsem štěstí, nic to nebylo, asi prostě někde něco zavrzalo. Dveře to nebyli. Neuvěřitelně se mi ulevilo. Rychle jsem vrátila postel do původního stavu, aby nic nezjistil.Potom jsem se posadila zpět na zem a čekala. Dočkala jsem se brzy. Večel do pokoje s podnosem, na kterém bylo něco k jídlu a dvě skleničky s ledovým čajem.

"Tak, co si pustíme?" Ukázal na poličku, celá jeho sbírka filmů. Až jsem pootevřela pusu udivením.

"Noo, tak…" Připlazila jsem se k tomu a začala číst názvy. Ani jeden mi nic neříkal. Nakonec jsme vybrali horor, který nebyl nechutný, jen strašidelný. Což mi pořád ještě tolik nevadilo a hlavně tam nebyla žádná krev. Seděla jsem tam a tupě zírala na obrazovku, ani mě to moc nebavilo, ale byla jsem s ním. To bylo přeci hlavní. Seděl tak blízko, slyšela jsem jak pravidělně vydechuje. A on zas určitě musel slyšet, jak hrozně rychle a hlasitě mi tluče srdce. Najednou se ke mě naklonil a objal mě.

"Promiň, už to nemůžu vydržet." Přitiskl mě k sobě jak plyšového medvídka. Teď jsem to mohla cítit, jeho srdce bilo stejně splašeně a zřejmě i hlasitě, jako to moje. Třeba se ho snažil utlumit tím objetím.

"Hai." Zavřela jsem oči. V nestřežené chvíli vypnul televizi. Nevadilo mi to.

"Máš mě hodně ráda? Anne-chan?" Zeptal se mě tiše.

"Um.." Na prázdno jsem polknula. Měla jsem ho ráda! Moc!

"Viděl jsem tě." Pobaveně se zasmál. Ten smích mi zvonil v uších.

"Cože? Při čem?" Byla jsem úplně zmatená. Co sakra mohl vidět, dělala jsem snad někdy něco špatného… Nebo dokonce nemravného? Na co to sakra myslím…

"Jak jsi okupovala mojí postel." Prohodil.

"Etoooo…" Schovala jsem si obličej na jeho hruď, aby na mě neviděl. Viděl mě! A odešel pryč! Co si o mě teď asi myslí.

"Mě to nevadí." Hrál si s pramínkem vlasů, které vypadli z culíku, který jsem si ráno udělala. "Vypadala jsi docela vtipně."

"Áááá nech toho!" Přitiskla jsem se ještě víc. Ta vůně, tak nádherná, mohla jsem jí mít kolik jsem chtěla, jen pro sebe.

"Proč?" Zvedl mě s takovou lehkostí, že jsem to nechápala, jak to dokázal. Musím být hrozně těžká! Položil mě na tu postel, potom se na mě obkročmo posadil a podržel mé ruce ve svých hřejivých velkých dlaních. Celou dobu se na mě díval těma černýma, přívětivýma očima.

Nervózně jsem zamrkala. Tolik pozornosti pro někoho, jako jsem já. Opravdu mě má rád? Okamžitě se mi vybavilo mé házení kamenu z okna. "Bože!" Zamumlala jsem trochu hlasitěji, než jsem původně plánovala.

"Děje se něco?" Usmál se.

"Vůbec nic." Odpověděla jsem váhavě. Potom jsem osvobodila jednu svou ruku z jeho jemného sevření a pohladila jej po tváři.

"Vypadáš roztomile." Sehnul se. Teď pusil i tu druhou ruku a vjel mi prsty do vlasů. Políbil mě, opravdu něžně. Cítila jsem ohromné množství emocí, které v tom krásném krátkém polibku zajiskřili. "Miluji tě, Anne-chan." Opět mě políbil, tentokrát na delší dobu. Asi to nebude jenom kamenem… Obtočila jsem ruce kolem jeho krku. Dlouho jsem nebyla tak moc šťastná! Byl můj, jen a jen můj. Nikomu ho nikdy nedám, budu si ho střežit a užívat si každé chvíle s ním…

Později jsme tam už jen leželi a objímali se, bez jakéhokoliv slova. Bylo to tak příjemné, slova by byla vlastně zbytečná. Když se začalo stmívat...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yuri Yuri | E-mail | Web | 28. června 2014 v 11:13 | Reagovat

aaaaa so romatic *o* perfecto onee-chan, jen leželi na posteli a objímali se jááásně xDDDD chtěla bych vedět co se nee-chan honilo hlavou když psala to "jenom objímali" xDDDDD

2 Anne-chan Anne-chan | Web | 28. června 2014 v 11:16 | Reagovat

[1]: co jako? ._. na co myslíš ty perverzní mozku? :DDDD vůbec nic se mi nehonilo hlavou ........ no tak.. ne nic :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama