Subarashī asa

8. dubna 2014 v 2:46 | Anne-chan |  Jednorázovky
Nyan :3 Lost Bloody Rose mě krásně inspirovala na podívku naší debatou o paringu! xDDDDDD Tak že ti tuhle krátkou podivnou věc věnuju! hope u like it! *-*

YAOI
Paring: Naruto x Naruto (aneb selfcest *-*)

"Staříku! Miso rámen prosím!" Naruto se usadil za stůl se zářivým úsměvem.

"Hned to bude." Odvětil starší muž také s úsměvem a otočil se, aby blonďákovi nandal pořádnou porci.

"Ittadakimaaasu!" Stařík ještě nestihl úplně položit misku před chlapce na stůl, když se ozvalo známé lupnutí při oddělávání hůlek od sebe. Naruto do sebe naházel nudle v takové rychlosti, že by jeden o té misce řekl, že v ní vlastně byla jen voda. Tu však do sebe hned na to nalil a spolkl na jeden zátah.

"To je vždycky nejlepší po ranním tréninku, nic nedodá člověku tolik síly jako miska rámenu." Zazubil se blonďák. "Moc děkuju staříku!" Pak už jenom položil peníze na stůl a byl pryč. Stále však musel myslet na to, co se stalo na přelomu noci a rána.


Když otevřeným oknem do Narutova pokoje začal pronikat ranní krásně svěží vzduch, otočil se na druhý bok a neklidně něco zamumlal. Znovu se otočil. Ze spaní udělal pečeť a docela srozumitelně zamumlal: "Kagebunshin no jutsu." Díky čemuž se vedle něho s tichým pufnutím objevil jeho dvojník.

"Nandattebayooo." Klon marně mžoural ve tmě. Po tom co zjistil, že jeho originál spí jak dřevo, naštvaně zkřížil ruce na prsou. "Co po mě sakra chceš, když spíš ty idiote."

"Huh?" Pravý Naruto se probudil, když zaslechl hlas. Vzhlédl k sobě samému a nevěřícně zíral.

"Co tak čumíš? Vytvořil jsi mě ze spaní, zřejmě." Prohlásil naštvaný klon, potom ho ale zaujalo něco jinačího. Z tváře svého originálu sjel pohledem trochu níž k poměrně velké bouli na trenkách.

"Co… Co je?!" Naruto nechápavě čuměl na svůj klon, kam se to sakra dívá?! Podíval se tam taky. Do očí ho praštila realita.
"Máš stojáka." Řekl klon, jako by mluvil o pití vody z láhve. Naruto začal rudnout i když vlastně nevěděl proč, jediný kdo se na něho díval, byl on sám. Trochu zvedl zrak a zadíval se na svůj klon.

"Ale ty taky!" Zacukalo mu obočí. "Co to sakra je." Ten ranní zázrak začal v trenkách trochu tlačit. Ve snaze přestat na to myslet a zároveň zrušit svůj klon se pokusil udělat znovu pečeť. Nedokázal se ale vůbec soustředit.

"Hej! Hej počkej!" Klon po něm skočil a rozpojil mu ruce. "Mám nápad." Oznámil mu s trochou nadšení. Naruto zíral do vlastních očí, začal se topit v té modré.

"Tak fajn." Položil se zpátky na postel pod nátlakem sebe samého. Díval se, jak mu jeho vlastní ruce sundávají spodky a přejíždějí po vnitřní straně stehen. Potom přišel letmí polibek na koleno.

Klon se pohyboval pomalu a jemně se dotýkal všech částí Narutova těla. Políbil ho na tvář, pohladil ho po tváři a opět ho líbal, krásně a dlouze.

Začal rukama přejíždět po jeho hrudníku, až se dostal k bradavkám. Oběma rukama je lehce mnul, až ztvrdly. Jazykem začal přejíždět po krku s krátkými polibky.

"Haa, tak dělej." Pobízel ho Naruto.

"Hai, hai." Jazyk jeho klonu sjel ještě níž a obkroužil pupík. Nakonec se dostal až úplně dolů, mezi jeho nohy. Už byl opravdu hodně rozpálený.


Bez ostychů začal opracovávat vlastní nářadí. Olízl ho, ta chuť nebyla zas tak špatná. Trochu pocucal a potom ho vzal celého do pusy. Cítil ho celého v puse, jak postupně rostl.

"Anghááá." Naruto nevěděl co se sebou, jeho dech byl nekontrolovatejně rychlý. Jeho pocity smíšené, přesto však úžasné. Množství jeho spermatu vystříklo přímo do pusy jeho vlastního klonu, ale i okolo, bylo toho opravdu hodně. Natáhl ruku, aby klonu otřel tvář, potom si olízl prsty. Zajímavá chuť, proběhlo mu hlavou.

"Heeeeee, ještě?!" Oba zjistili, že jenom tohle moc nepomohlo. Teď se dal víc do práce praví Naruto. Povalil svůj klon pod sebe, naslinil si dva prsty, nejdřív použil jeden a nacpal ho do svého klonu. Po chvilce s ním začal hýbat, pak přidal ještě druhý prst. Když už bylo vše připraveno, opatrně do něho vnikl.
Aby utišil sténání obou, líbal svůj klon, jejich jazyky byli dlouhou dobu svázány. Posadil se a pomáhal mu vysedávat, přitom se nepřestávali líbat. Hladili se po zádech, čechrali si vlasy.

"U-už to bude, ha-ha."
"Jo, ha."

Další várka bílých pulců vystříkla ven. Jedna do hlubin klonu a druhá oběma do obličeje. Hned potom klon zmizel s opět tichým "puf". Naruto se svalil na postel a lapal po dechu. Snažil se pochopit to, co se právě stalo, ale nedávalo mu to smysl. Hlavní bylo, že se cítil opravdu úžasně…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | Web | 8. dubna 2014 v 21:47 | Reagovat

Další várka bílých pulců vystříkla ven - zabité XDD
A kámo :OO :33 To bylo drsný!! :33 Čtu jinak rychle, ale tohle jsem si musela vychutnat.. :3 Chce to ještě nějakou.. :DD Prosím, prosím! :33 :D Třeba na GaaLee.. :D Nebo jak jsme se včera bavily.. :D Co třeba ItaLeeSasu? :D Trojka.. :D Kdo by to nechtěl XD
Vážně to bylo moc pěkný :333 Taky bych někdy chtěla klona.. :'DDDDD Samozřejmě na jiné věci... XDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama