About me

24. května 2013 v 16:28 | Anne-chan

Jmenuji se Anna-Marie (nejsem pokřtěná, jen mám dvě jména), ale většinou mi všichni říkají Anne, nebo Yuki (chan/kun xDDD).

Narodila jsem se 2. Března 1999 ve znamení ryby.

Od mala jsem byla trochu jiná, možná to dělalo to, že jsem neměla mnoho přátel, možná jen to, že jsem vyrůstala na vesnici o počtu obyvatel asi dvacet. Hlavně jsem kolem sebe měla spoustu zvířat a přírodu, měli jsme menší statek. Převážně dobytek, slepice a králíky.

Vždycky jsem milovala koně, mamka mi vyprávěla, že jako miminko, když se mnou šla na procházku, mě probouzel klapot koňských kopyt. Musela jsem se za tím koněm dívat, dokud ten klapot úplně neodezněl a potom jsem spala v klidu dál, jako by nic.

Pokud bych měla být za něco ráda, tak je to dětství, úžasnější jsem si přát nemohla.
Když mi bylo dvanáct let, všechno se dostalo ke konci, v tu dobu se ze mě stala OTAKU. Rodiče se rozvedli a mamka musela prodat zvířata, mě zůstal jen můj poník, který je teď u mojí sestry. Táta prodal dům... Přestěhovali jsme se do města. Ne že bych naše město neměla ráda, je tu i dost pěkných věcí, ale tohle pro mě není ono. Představte si, že jste celý život úplně volní, nikdo vás nevidí, když poskakujete po louce jako šílenec, (Nebo si alespoň myslíte, že vás nikdo nevidí, ale i kdyby viděl, tak vám na to nic neřekne, jelikož je mu to jedno.) zpíváte si a myslíte si, že vás nikdo neslyší. Je tam ticho, všechno vás poslouchá a sleduje, přes to, že to ani nevidíte. Voňavý vzduch, klokotání potoka a krásný zpěv ptáků. Najednou musíte jít někam, kde je samí beton, nemáte tam přátele (přes to že já měla za ty nejlepší a nejvěrnější přátele vždy zvířata), nemáte kam jít, všude je nepořádek, zápach a kvanta lidí, kteří vás ignorují, nebo na vás blbě zírají.
Nebyla jsem nikdy moc společenská.

Přišlo období změn, aneb střední škola, úspěšně jsem udělala talentové zkoušky v oboru Grafický design, můžu jen doufat, že to přinese něco dobrého!

(: Informace postupně přidávám :)

Jak vypadáš?
Jelikož nerada ukazuji svůj obličej, dám vám sem popis.
Měřím 172 cm, postavu mám silnější, přímo váhu opravdu psát nebudu. (:D) Tvar postavy normálně přesýpací hodiny, trochu širší ramena. Obličej se zdá být kulatý, ale při detailnějším pozorování jsem zjistila, že mám trochu hranatou čelist a vystouplou bradu. Oči hnědé barvy (už mi pár lidí řeklo, že se jim mé oči líbí), stejně jako dlouhé vlasy (už skoro do pasu!), jedna z věcí, kterou mám na sobě opravdu moc ráda. Jedna zvláštní informace, NEMALUJU SE! Nop! Never!

Jaké jsou tvé koníčky, zájmy?
První, co můžete pochytit z mého blogu je, že ráda kreslím, maluju, ale také dělám grafiku. Nepokládám to ale přímo za koníček nebo zájem, držet tužku je pro mě podobné jako žít, jako mluvit. Kreslením nebo malbou se perfektně vyjadřuje.
Jsem moc ráda u zvířat, jak mám možnost, tak zvířata určitě!
Poslouchání hudby, jedna moje hodně oblíbená činnost, nepamatuju den, kdy bych neslyšela alespoň kousek nějaké písničky, v poslední době.
Knížky. To je jedna ohromná kapitola, jelikož na knížkách mám ráda úplně všechno. Začnu klidně tím, že si knížku jen prohlížím a listuji v ní, při tom můžu cítit tu nádhernou vůni. (Teda pokud to není nějaká nová knížka, ze které nic nevyčmucháte.)
Další mojí oblíbenou činností je dívat se a pozorovat. Dívat se na vodu, jak plyne, pozorovat mraky, ale i jak se pohybují větve, nebo naklání tráva ve větru. Cokoliv, co mi může pomoct při kreslení.

Tvá nejoblíbenější barva?
Nejoblíbenější barva, taková není. Já mám ráda všechny barvy, když se dobře použijí. Oblečení třeba nosím nejčastěji černé, jelikož zužuje postavu, na zdi v pokoji volím světle modrou, je chladná ale uklidňuje mě, jsem ráda za to, že květiny a tráva jsou zelené (myslím listy a stonky) jelikož lepší pastvu pro oči neznám. Abych to schrnula, každá barva se hodí na něco a když je na svém místě, potom jí mám ráda a líbí se mi. (Nedávno jsem potkala nějakou ženu ve městě, měla všechno růžové včetně holinek. Ehm... Tak to ne-e.)

Oblíbená hudba, hudební skupina?
Po pravdě, nic není moje nejoblíbenější. Zbožňuji hudbu, ale závysí hlavně na mé náladě, co chci poslouchat.
Moji oblíbenci jsou:
Nightwish, Tarja Turunen, Alexander Rybak, Cinema Bizarre, Enrique Iglesias, Nickelback, Sarah Brightman, Shinedown, Chinaski, Kabát, Mandrage, An Cafe, Girugamesh, Golden Bomber, Nightmare, One Ok Rock, The Gazette, The Boss, Beast, Big Bang, Nu'est, Yiruma, Joe Hisaishi, Angela, Akira

Jak můžete vidět, poslouchám spoustu žánrů všechny uvedené interprety zbožňuju, ale chce to mít náladu!

Co si myslíš o tom jak kreslíš?
Pár lidí už se pozastavilo nad tím, že jsem si sama pochválila vlastní práci. Ptali se mě, proč to dělám, nebo že to nikdo nedělá. Myslím, že je to dobré, když se vám něco povede, abyste si to pochválili. Poslední dobou se mi dost vede, ale jediná věc co o tom můžu napsat je, že mi to nestačí, pořád budu chtít víc!

Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo?
Jídlo, pokud dojde na jídlo, mám toho ráda opravdu hodně! Nic není nejoblíbenější, stejně jako u barev, hudby a podobně. Jsem ale hodně vybíravá! ( :D)

Jaký máš pocit z toho, že jsi OTAKU?
Líbí se mi to, odnáší mě to od reality, stejně jako když kreslím, poslouchám hudbu, nebo čtu knížky. Ze sledování anime nebo čtení mangy čerpám víc informací, zlepšuju se v angličtině (pokud čtu mangu nebo se dívám na nejnovější díly, které nejsou přeložené do češtiny). Jeden čas jsem si na Anime vytvořila i závyslost, nelituji toho! ( xDD ale po té co se mi rozbil počítač se nějak rozplynula xD teď nejsem přímo závyslá xD)

Máš nějaké speciální schopnosti?
Speciální schopnosti, když by se mě někdo zeptal,jestli umím čarovat, řekla bych že ano! Víte proč? Protože když kreslím, tak z nějakého důvodu nechápu, jak to dělám, to je dostatečné kouzlo, nemyslíte? Mamka mi řekla, že podle ní jedna z mých schopností je, že se umím rychle zlepšit v tom, v čem chci. A je to pravda. Řekla bych, že mám dost silnou vůli, sama to v sobě cítím, že když hodně chci, tak zvládu i to, co bych normálně nezvládla.

Máš odvahu?
Odvahu... Jak na co. Kdyby mi někdo řekl ať skočím z desetimetrového skokánku do bazénu, tak se zdráhám, když by mě někdo schodil, podruhé už bych šla sama. Co se ale týče mluvení s lidmi, na to tolik odvahy nemám, to přiznávám.

Jaký máš náhled na život?
Na život se dívám... Ani nevím jak. Beru ho takový jaký je, teď je to tak, jak to je. Můžu to změnit, ale nemusím. Můžu se snažit to změnit a přes to to třeba nepůjde.

Věříš?
Věřit... Pokud by šlo o důvěru, mám důvěru sama v sebe, ale lidem nijak moc nevěřím. (Jen těm, kteří jsou mi opravdu blízko.)
V boha? Možná mi to teď někdo bude mít za zlé, ale já si nemyslím, že existuje někdo jako bůh. Přes to něco se určitě děje díky něčemu, něčemu co nikdo nevidí.
V mýtické bytosti? Jo a ne. Mám o nich knížku, něco mi přijde jako úplná blbost a něco zní poměrně pravdivě. Jelikož jsem se jako malá kamarádila se skřítkem, který žil za mrazákem... Řekla bych spíš, že spousta věcí je možná, ničemu se nekladou přímé hranice.
Upíri, zombie, duchové? Upíři, zatím jsem žádného nepotkala... (:D) Zombie, víte, že už jsem nejednoho viděla? Dělám si srandu xD Ale občas někteří lidé páchnou a táhnou se jako zombie. A duchové, rozhodně. Ať si každý mele co chce, na duchy věřím!
Podle mě, lidé nevěří tomu, co nevidí. Já věřím, přes to že jsem spoustu věcí neviděla.

Kdybyste o mě chtěli vědět cokoliv dalšího, stačí napsat do komentáře otázku a já vám na ní odpovím :)


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nicolas Cooper Nicolas Cooper | 2. května 2015 v 22:46 | Reagovat

Jedno slovo: <b>SUPER!</b>
Strašne sa mi na tvojom blogu zapáčilo.
Budem Sem asi chodiť. :-P

2 Anne-chan Anne-chan | Web | 3. května 2015 v 15:29 | Reagovat

[1]: Jeee děkuji mooc *-* jsem hrozně ráda že se ti tu líbí i když nejsem zrovna moc aktivní xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama